Fitness dla pań

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Fitness dla pań - podczas treningu

Fitness dla pań

BODY FIT 20 MINUT to nowoczesne studio treningu personalnego. Na zajęciach wykorzystujemy metodę EMS, czyli elektrostymulację mięśni, która pozwala na zrzucenie zbędnych kilogramów szybko i bezboleśnie. Jednym z treningów, jakie oferujemy, jest fitness dla pań. Zapraszamy do naszego studia w Poznaniu.

 

Fitness dla pań wykorzystujący EMS

Fitness to idealna dyscyplina dla kobiet, bo obejmuje ćwiczenia wpływające na wszystkie partie ciała, co jest gwarancją uzyskania zgrabnej, pięknie wymodelowanej sylwetki. Różnorodność układów sprawia, że żadna z pań nie jest w stanie znudzić się zajęciami – każdy z nich jest energetyczny, intensywny, a co najważniejsze, skuteczny. Dużą zaletą dla wszystkich, którzy zaczynają przygodę z aktywnością fizyczną na pewno będzie fakt, że wystarczy powtarzać ruchy wykonywane przez trenera, a poprawę kondycji można dostrzec już po kilku treningach.

Jakie korzyści niosą treningi fitnessu wspartego EMS?

Dodanie do fitnessu dla pań technologii EMS pozwoliło nam stworzyć trening, który jest jednocześnie przyjemny i efektywny. Wykonywanie ćwiczeń w BODY FIT 20 MINUT przynosi widoczne efekty już po kilku sesjach, bo elektrostymulacja mięśni wzmacnia działanie treningu. W krótkim czasie można osiągnąć to, do czego przez kilka tygodni trzeba dochodzić na zwykłej siłowni. Zajęcia fitness to świetna alternatywa dla samodzielnych ćwiczeń.

Co można osiągnąć dzięki fitnessowi dla Pań wspartemu technologią EMS?

 • piękną sylwetkę,
 • szybkie efekty,
 • poprawienie wydolności,
 • lepsze samopoczucie,
 • oszczędność czasu.

 

Fitness dla pań – również dla firm

Studio BODY FIT 20 MINUT oferuje treningi fitness dla klientów indywidualnych, ale zaprasza do współpracy również firmy, zarówno te mniejsze, lokalne, jak i te znacznie większe. Dostarczanie swoim pracownikom możliwości pracy nad sylwetkami i zachęcanie ich do spędzania wolnego czasu aktywnie jest coraz częstszą praktyką w polskich przedsiębiorstwach i trudno się temu dziwić.

Dlaczego warto zakupić karnety dla pracowników na nasz fitness dla pań?

 • coraz więcej osób prowadzi aktywny tryb życia i kadra z pewnością będzie wdzięczna za możliwość uczęszczania na darmowe zajęcia;
 • pracownicy poczują się docenieni i przez to bardziej zmotywowani do pracy;
 • w zdrowym ciele zdrowy duch! Warto dbać o swoich pracowników, aby mogli wydajniej pracować i zredukować negatywne skutki siedzącego trybu życia;
 • na wspólnych zajęciach zespół może się świetnie zintegrować i umocnić więzi.

 

Fitness dla pań - podczas ćwiczeń

 

Fitness dla pań w BODY FIT 20 MINUT

Regularne uczęszczanie na zajęcia fitnessu dla pań w naszym studio to świetny sposób na osiągnięcie wymarzonej sylwetki i wzmocnienie wydolności własnego organizmu. EMS pozwala na zwiększenie efektów każdego treningu i redukuje nieprzyjemne konsekwencje, które mogą się pojawiać po innego rodzaju sesjach treningowych.

Gwarantujemy:

 • świetnie wykształconą, doświadczoną kadrę trenerską;
 • starannie zaplanowane zajęcia dopasowane do potrzeb naszych klientów;
 • nowe sprzęty i piękne, funkcjonalne wnętrza;
 • atrakcyjne ceny;
 • efektywne, przyjemne treningi!

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie fizjoterpii i rehabilitacji w Poznaniu.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu!

W celu zapoznania sie z naszą ofertą zapraszamy do kontaktu - Poznań tel. 732 811 837

© 2018 BodyFit20.pl All Rights Reserved.
...

Please publish modules in offcanvas position.

Studio BodyFit20.pl
ul. Piątkowska 112A, 60-649, Poznań
Tel: 732 811 837
Email: studio@bodyfit20.pl