Trening osobisty - trening personalny

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

Trening osobisty - trener personalny w studiu BodyFit20

Planując rozpoczęcie regularnej aktywności fizycznej, bez względu na to, czy jego ocelem jest redukcja masy ciała, poprawa kondycji, czy chęć zadbania o własne zdrowie, niezmiernie ważne jest, aby zrobić to z głową i odpowiednio się do tego przygotować. Każdy człowiek posiada indywidualne uwarunkowania, inną budowę ciała, inną masę mięśniową, inną wytrzymałość, oraz inne możliwości kondycyjne i zdrowotne. Wybierając rodzaj treningu oraz jego intensywność, te wszystkie aspekty powinny być wzięte pod uwagę, po to, aby trening był efektywny, a także, aby zamiast pomagać, nie naraził na kontuzję, czy inne problemy zdrowotne.

Trening pod okiem specjalisty, czyli dlaczego trener personalny jest ważny

Trening osobisty - trener personalny w studiu BodyFit20 - przygotowanie do treningu

Warto skorzystać z usług trenera personalnego, ponieważ pod jego okiem, można uzyskać optymalne wyniki, z zachowaniem bezpieczeństwa treningu, co jest szczególnie ważne u osób po kontuzjach, lub osób, które dotychczas miały bardzo małą aktywność fizyczną. Trening personalny zawsze poprzedzony jest szczegółowym wywiadem, który ma na celu jak najlepsze sprecyzowanie celu, osoby rozpoczynającej trening, a także odpowiednie dopasowanie ćwiczeń i ich intensywności, do aktualnej kondycji ćwiczącego. Ponadto przed rozpoczęciem treningów osobistych, trener może zlecić swojemu podopiecznemu wykonanie badań kontrolnych, w celu wykluczenia przeciwwskazań natury medycznej. Kiedy już zostaną załatwione wszystkie formalności, trener personalny może przystąpić do przygotowania treningu osobistego, dla swojego Klienta.

Zalety treningu personalnego

Trening osobisty z trenerem personalnym posiada mnóstwo zalet. Korzystając z tego typu treningu, mają Państwo gwarancję:

  • Maksymalnych wyników, w minimalnym, możliwym czasie
  • Dopasowania stopnia trudności oraz intensywności wysiłków, do Państwa indywidualnych możliwości i wydolności organizmu
  • Bezpieczeństwa — trening pod okiem profesjonalisty, minimalizuje ryzyko kontuzji
  • Treningu dopasowanego do zamierzonych celów
  • Możliwości systematycznego modyfikowania planu treningowego, w zależności od rezultatów.

Praca z trenerem personalnym jest sprecyzowana na wynik, dzięki indywidualnym spotkaniom, trener może stale kontrolować postępy swojego podopiecznego, a jeżeli jest taka potrzeba, modyfikować plan treningowy, jeżeli poprzedni nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Ponadto trener osobisty ma niezbędną wiedzę z zakresu zdrowego żywienia, w okresie wzmożonej aktywności fizycznej, dzięki czemu może doradzić odpowiedni plan żywieniowy, dopasowany do wdrażanego treningu.

Dobry trening to dobre samopoczucie

Aktywność fizyczna jest bardzo ważna w życiu człowieka, ponieważ pomaga zachować dobre samopoczucie, usprawnia metabolizm, a także zapewnia siłę mięśni i jędrność skóry. Jeżeli zależy Państwu na dobrym zdrowiu, nie ma na co czekać, sport to antidotum na bóle różnego pochodzenia, niekorzystne skutki stresu, oraz kondycję kręgosłupa. Decydując się na trening osobisty pod okiem specjalisty, mają Państwo gwarancję, że efekty przyjdą szybko i będą trwałe. Trener osobisty to osoba, z którą poprawicie Państwo jakość swojego życia, bezpiecznie schodząc w świat aktywności fizycznej.

Trening personalny - bezpieczna i efektywna droga do doskonałej kondycji i świetnej sylwetki

Trening osobisty - trener personalny w studiu BodyFit20 - podczas treningu

 

Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą: fitnes dla pań w studiu BodyFit20.

W celu otrzymanie dokładniejszych informacji zapraszamy do kontaktu. Studio BodyFit20  Poznań tel. 732 811 837

© 2018 BodyFit20.pl All Rights Reserved.
...

Please publish modules in offcanvas position.

Studio BodyFit20.pl
ul. Piątkowska 112A, 60-649, Poznań
Tel: 732 811 837
Email: studio@bodyfit20.pl