body fit 20, elektrostymulacja mięśni, ems, ems poznań, redukcja tkanki tłuszczowej, trening, trening personalny ems, elektrostymulacja poznań, ćwiczenia ems poznań, treningi ems poznań, trening personalny ems poznań, impulsy elektryczne

Fitness dla pań

body fit 20, elektrostymulacja mięśni, ems, ems poznań, redukcja tkanki tłuszczowej, trening, trening personalny ems, elektrostymulacja poznań, ćwiczenia ems poznań, treningi ems poznań, trening personalny ems poznań, impulsy elektryczne

BODY FIT 20 MINUT to nowoczesne studio treningu personalnego. Na zajęciach wykorzystujemy metodę EMS, czyli elektrostymulację mięśni, która pozwala na zrzucenie zbędnych kilogramów szybko i bezboleśnie. Jednym z treningów, jakie oferujemy, jest fitness dla pań. Zapraszamy do naszego studia w Poznaniu.

 

Fitness dla pań wykorzystujący EMS

Fitness to idealna dyscyplina dla kobiet, bo obejmuje ćwiczenia wpływające na wszystkie partie ciała, co jest gwarancją uzyskania zgrabnej, pięknie wymodelowanej sylwetki. Różnorodność układów sprawia, że żadna z pań nie jest w stanie znudzić się zajęciami – każdy z nich jest energetyczny, intensywny, a co najważniejsze, skuteczny. Dużą zaletą dla wszystkich, którzy zaczynają przygodę z aktywnością fizyczną na pewno będzie fakt, że wystarczy powtarzać ruchy wykonywane przez trenera, a poprawę kondycji można dostrzec już po kilku treningach.

Jakie korzyści niosą treningi fitnessu wspartego EMS?

Dodanie do fitnessu dla pań technologii EMS pozwoliło nam stworzyć trening, który jest jednocześnie przyjemny i efektywny. Wykonywanie ćwiczeń w BODY FIT 20 MINUT przynosi widoczne efekty już po kilku sesjach, bo elektrostymulacja mięśni wzmacnia działanie treningu. W krótkim czasie można osiągnąć to, do czego przez kilka tygodni trzeba dochodzić na zwykłej siłowni. Zajęcia fitness to świetna alternatywa dla samodzielnych ćwiczeń.

 

Co można osiągnąć dzięki fitnessowi dla Pań wspartemu technologią EMS?

 • piękną sylwetkę,
 • szybkie efekty,
 • poprawienie wydolności,
 • lepsze samopoczucie,
 • oszczędność czasu.

 

Fitness dla pań – również dla firm

Studio BODY FIT 20 MINUT oferuje treningi fitness dla klientów indywidualnych, ale zaprasza do współpracy również firmy, zarówno te mniejsze, lokalne, jak i te znacznie większe. Dostarczanie swoim pracownikom możliwości pracy nad sylwetkami i zachęcanie ich do spędzania wolnego czasu aktywnie jest coraz częstszą praktyką w polskich przedsiębiorstwach i trudno się temu dziwić.

 

Dlaczego warto zakupić karnety dla pracowników na nasz fitness dla pań?

 • coraz więcej osób prowadzi aktywny tryb życia i kadra z pewnością będzie wdzięczna za możliwość uczęszczania na darmowe zajęcia;
 • pracownicy poczują się docenieni i przez to bardziej zmotywowani do pracy;
 • w zdrowym ciele zdrowy duch! Warto dbać o swoich pracowników, aby mogli wydajniej pracować i zredukować negatywne skutki siedzącego trybu życia;
 • na wspólnych zajęciach zespół może się świetnie zintegrować i umocnić więzi.

 

Fitness dla pań - podczas ćwiczeń

 

Fitness dla pań w BODY FIT 20 MINUT

Regularne uczęszczanie na zajęcia fitnessu dla pań w naszym studio to świetny sposób na osiągnięcie wymarzonej sylwetki i wzmocnienie wydolności własnego organizmu. EMS pozwala na zwiększenie efektów każdego treningu i redukuje nieprzyjemne konsekwencje, które mogą się pojawiać po innego rodzaju sesjach treningowych.

 

Gwarantujemy:

 • świetnie wykształconą, doświadczoną kadrę trenerską;
 • starannie zaplanowane zajęcia dopasowane do potrzeb naszych klientów;
 • nowe sprzęty i piękne, funkcjonalne wnętrza;
 • atrakcyjne ceny;
 • efektywne, przyjemne treningi!

W czasach, kiedy większość z nas ma siedzący tryb pracy, ruch jest na wagę złota! Warto bowiem pamiętać, że fitness to nie tylko zrzucone kilogramy, ale przede wszystkim doskonały sposób na zachowanie zdrowia, uniknięcie wielu chorób (w tym cywilizacyjnych), a także… na poprawę swojego samopoczucia. Fitness dla pań jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Nie masz czasu? Świetnie się składa! Nasz trening trwa… 20 minut.

Poznaj nowego lekarza

Popularne angielskie przysłowie mówi “Zjedz jedno jabłko dziennie, a lekarz nie będzie Ci wcale potrzebny”. My mówimy: przynajmniej jeden trening w tygodniu dla zdrowia,wspaniałego samopoczucia i pięknej sylwetki! Fitness dla pań jest w stanie rewelacyjnie wpłynąć na funkcjonowanie organizmu i pracę poszczególnych organów. Regularne treningi poprawią ukrwienie narządów wewnętrznych, obniżą ciśnienie krwi, przyspieszą metabolizm. Pomogą także ustabilizować poziom glukozy. Właśnie dlatego fitness jest odpowiedzią na coraz częstsze choroby cywilizacyjne, z którymi obecnie bezskutecznie zmaga się medycyna.

Modeluj i kształtuj

W siłowni, jak w żadnym innym miejscu, jesteś w stanie popracować nad konkretnymi partiami ciała. Regularny trening pozwoli nie tylko ładnie wymodelować sylwetkę, ale także poprawić elastyczność mięśni oraz ścięgien i wzmocnić je. Trening w siłowni jest wskazany nie tylko dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę, ale również dla tych, którzy na co dzień uprawiają kontuzjogenne formy sportu, jak np. squash czy różnorodne gry zespołowe.

W zdrowym ciele…

Fitness wpływa korzystnie nie tylko na kształtowanie sylwetki, ale również na naszą psychikę. Pomaga świetnie rozładować nagromadzone w ciągu dnia napięcia i wyprodukować przez organizm ogromną dawkę endorfin, dzięki którym poczujesz się szczęśliwsza i odprężona. Regularne treningi dodadzą również pewności siebie i pomogą znacznie lepiej poznać swoje ciało.

Od czego zacząć?

Pierwsze zajęcia są momentem kluczowym. W studio fitness w Poznaniu trener już na samym początku wypyta Cię, jakie cele chcesz osiągnąć. Może oczekujesz zgubienia nagromadzonych kilogramów? Albo chcesz wzmocnić mięśnie? Nic prostszego! Po zebraniu wywiadu na temat Twojego stanu zdrowia, przebytych chorób i kontuzji ułożony zostanie dla Ciebie plan treningowy, który teraz musisz tylko… zacząć realizować. Dzięki nowatorskiemu treningowi personalnemu wykorzystującemu metodę elektrostymulacji mięśni (EMS – Electrical Muscle Stimulation) jesteś w stanie zadbać o swoją sylwetkę przy jednoczesnej oszczędności czasu.

20-minutowe treningi to doskonały kompromis między nawałem zajęć, a chęcią efektywnego zatroszczenia się o swoje zdrowie. Trener personalny ze studia fitness BODY FIT 20 w Poznaniu zadba o najwyższą efektywność każdego treningu i doradzi w każdej nurtującej Cię kwestii. Każdy impuls podczas treningu jest nadawany z inną częstotliwością, która zostaje odpowiednio dobrana pod konkretne grupy mięśniowe. Wytwarzane impulsy są w pełni bezpieczne dla zdrowia i oczywiście bezbolesne. A przy tym – piekielnie efektywne!

Dlaczego warto?

Dzięki treningowi EMS jesteś w stanie pracować jednocześnie nad aż 9 grupami mięśni, a efekty w swoim wyglądzie zewnętrznym zobaczysz już po 8-10 sesjach treningowych. Gwarantujemy Ci, że nareszcie zwiększysz wytrzymałość swojego organizmu i poprawisz kondycję, W przeciwieństwie do tradycyjnych ćwiczeń na siłowni, treningi EMS eliminują ryzyko urazów i kontuzji z uwagi na brak obciążenia zewnętrznego stawów i ścięgien. Systematyczne ćwiczenia pomogą szybko zgubić kilogramy i wzmocnić mięśnie, a to wszystko w bardzo bezpieczny sposób.

Regularne treningi pozwolą cieszyć się znacznie lepszymi efektami niż po tradycyjnych ćwiczeniach na siłowni. Nie bez znaczenia jest również atmosfera – możesz zapomnieć o dużych siłowniach, w których czujesz się zagubiona. W BODY FIT 20 trener personalny całą swoją uwagę poświęci właśnie Tobie, a ćwiczenia staną się prawdziwą przyjemnością. Na deser mamy dla Ciebie ciekawostkę – czy wiesz, że 20-minutowa elektrostymulacja mięśni jest w stanie zastąpić… 3-godzinny trening na siłowni? 😉

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie fizjoterpii i rehabilitacji w Poznaniu.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu!

W celu zapoznania sie z naszą ofertą zapraszamy do kontaktu – Poznań tel. 732 811 837